Partneři

Reklama - odkazy

 Dekorativní betonové podlahy

Nabízíme dekorativní podlahy z broušeného a leštěného betonu s jednoduchou údržbou a atraktivním vzhledem.


Sháníte kvalitní chovatelské potřeby pro psy? Jsme tu pro Vás non-stop.


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Dávkovací systémy průmyslových kapalin sníží spotřebu materiálu.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.

Tipy na osvětlení obývacích pokojů, kuchyní a koupelen

07.12.13

V interiéru, osvětlení má tři hlavní funkce. S blíže podívat na tyto funkce poskytuje potřebné informace o tom, jak by měly být některé místnosti nebo se rozsvítí. Barva světla je další kritérium, které nabízejí vodítko pro výběr světelných zdrojů. Teplé bílé světlo je například distribuován žárovky a halogenové žárovky. Dávají obytné prostory velmi příjemnou atmosféru. Při výběru více energeticky úsporné zářivky, fluorescenční žárovky a LED světla jsou k dispozici v různých barvách. Kromě teplého bílé, barvy neutrální bílé a bílé denní světlo jsou společné.

Světelné funkce na první pohled

Odborníci nejen klást důraz na obecně a úkol, ale také na náladovým osvětlením. Při zajištění určité úrovně osvětlení pomocí tzv. běžné osvětlení, zejména pro orientaci je, funkce náladovým osvětlením je úplně jiný. Mezi, osvětlení cílených jednotlivých oblastí uvnitř místností, je jedním z hlavních funkcí.

Tipy na osvětlení obývacích pokojů, kuchyní a koupelen

Obecné osvětlení zahrnuje jak adekvátně svítící schody a chodbami a vhodné lampy pro osvětlení některých místností. Primárně jsou stropní svítidla, v závislosti na pokojové konceptu, v kombinaci s dalšími světelnými zdroji pro flexibilní použití (např. stěny šikovnost, stolní nebo stojací lampy). Bodová světla zahrnuje osvětlení specifických funkčních ploch. Například, pro jídelní stoly v obývacím pokoji je vyšší úroveň osvětlení potřebnější než u televizoru. To má být zohledněny při výběru žárovek a lamp. Pro kompenzaci vysokým jasem rozdíly stmívatelné světla jsou příznivé volbou pro celkovou osvětlení. Konečně, nálada nebo bodové osvětlení obsahuje myšlenky, použití barevných a stylových lamp v moderním designu.

Tipy pro obývací pokoj, kuchyň a koupelna

Obvykle, obývací pokoj je centrem domova a kde tráví nejvíce času s rodinou a přáteli. K tomu, aby jej v pravém světle, je použití systému osvětlení tyč vhodná pro velký obývací pokoje. Kromě toho, svítidla od výrobců, jako je Fabbian nebo De Majo poskytují dobrou úroveň osvětlení, protože mnoho z lampy modely mají pohyblivou hlavu, nebo individuálně nastavitelné přívěšky. V závislosti na příslušných vybavení, úkol osvětlení se liší hodně. Pro svítících posezením v obývacím pokoji, stěny šikovnost, podlahové a stolní lampy jsou dobré opatření. Náladové osvětlení je dosaženo instalací lampy se zaměřením na nepřímé osvětlení, nebo přidáním elegantní lustr.

V kuchyni stropní svítidla jsou opět první volbou pro mít určité množství jasu osvětlení. Pro přidání ještě větší hodnotu obecné, úkolu a náladovým osvětlením uvnitř kuchyně, výrobce Anthologie Quartett nabízí zajímavou řadu, včetně lamp kávu Light. Výškově nastavitelné přívěsky dokonale dát velké kuchyně s jídelním souborem do zaměření. Pro ještě cíleněji kuchyňské osvětlení jsou zde i odpovídající světelné zdroje umístěné pod skříněk. Tyto zapuštěné svítidla jsou praktická a design vědomí.

Koupelna by měly být charakterizovány funkční, ale pohodlné osvětlení. Proto se doporučuje použití stropní lampy s vysokou svítivostí a upevnění světel nad zrcadel nebo stěn. Při nákupu lampy, ujistěte se, že jsou v souladu s požadavky na vlhkých místech. Vyrobí jako Oty Light nebo De Majo nabízíme velký výběr svícnů designových nástěnných pro akcentované osvětlení v koupelně.