Partneři

Reklama - odkazy

 Dekorativní betonové podlahy

Nabízíme dekorativní podlahy z broušeného a leštěného betonu s jednoduchou údržbou a atraktivním vzhledem.


Sháníte kvalitní chovatelské potřeby pro psy? Jsme tu pro Vás non-stop.


Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Dávkovací systémy průmyslových kapalin sníží spotřebu materiálu.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.

Požáru odolné trezory a sejfy

19.11.13

Pokud hledáte ke koupi protipožární trezory a sejfy pro váš domov nebo pracoviště, pak je důležité vzít v úvahu typ bezpečí, které potřebujete. Každá jednotka úložiště je zařazen v závislosti na jeho schopnost odolávat určité teploty. Takže v závislosti na vašich požadavcích, budete muset vzít třídu v úvahu před nákupem.

Požáru odolné trezory a sejfy

Každý bezpečné vyvinul pro zvláštní účely, a byste si měli vybrat vaše bezpečí, takže je vhodné pro daný účel. Například, pokud hledáte pro paměťové jednotky k ukládání disky a další menší elektronická zařízení, pak Class 150 bezpečných, které mohou udržet atmosféru 66 stupňů Celsia a 85% vlhkosti je ideální volbou. Tato třída byla navržena pro počítačové disky a pásky a optických médií.

Pokud hledáte pro ukládání důležitých papírových dokumentů, jako jsou certifikáty, záznamy o zaměstnancích nebo pojištění dokumentů, pak třída 350 požárně odolné bezpečí by bylo nejlepší volbou. Tyto trezory a sejfy jsou určeny speciálně pro skladování papíru, jak to může udržet vnitřní atmosféru 177 stupňů Celsia a 85% vlhkosti vzduchu.

Pokud hledáte něco, co ještě silnější, že vydrží nějaký vážný teplo, pak Class TXTL-60 bezpečné by bylo nejlepší volbou. Tato bezpečná může dokonce odolat výbuchu Výbuchy však není obvykle používán v průměrné domácnosti.

Existují různé další Třídy trezorů a sejfů, protipožární, které si můžete vybrat ze. Ale to je vždy důležité si uvědomit, že trezory a sejfy, které snesou nejvyšší teploty pro nejdelší dobu jsou obvykle nejdražší. Proto byste měli zvážit své požadavky s náklady na vaše bezpečí před zakoupením.